Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„

Özel Yarışmalar

Özel YarışmalarYapı-Endüstri Merkezi Etkinlikler Bölümü firmaların kendi kurumsal kimlikleri ve vizyonları ile sektöre katkıda bulunacakları yarışmaların düzenlenmesinde, içerik danışmanlığı, konsept tasarım, sekretarya, duyuru, organizasyon, tanıtım, ödül töreni, sergi, yarışma başta olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.  YEM, firmaların ihtiyaçlarını belirledikten sonra firmanın kurumsal kimliği ile bir yarışma projelendirerek bütüncül olarak süreci yönetebilir, firmanın içeriğini belirlediği bir yarışma için, jüri belirleme, jüri toplantısı, duyuru, yarışma sekreteryası, ödül töreni ve sergi organizasyonu, yarışma kataloğu hizmetleri alanlarında destek verebilmektedir. YEM, organizasyonunda yer aldığı tüm yarışmaların tanıtımı ve duyurusu için basılı ve dijital mecralardan oluşan kendi medya grubunun olanaklarını ve kendi veri tabanını kullanmaktadır.


 

YEM’in Düzenlediği ve Danışmanlık Verdiği Yarışmalardan Bazıları:

 

Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Projeleri Ulusal Yarışması

1994 yılından bu yana

www.archiprixturkiye.org

 

PROSteel Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması

TUCSA ve Borusan Mannesmann Boru tarafından düzenlenen yarışma 2005 yılından bu yana YEM Organizasyonu ile düzenlenmektedir.

www.prosteel.org

 

İZOCAM Yalıtım Yarışması

1990 yılından bu yana İZOCAM tarafından düzenlenen yarışma, 2010 yılından bu yana Uluslararası Izover Yarışması’nın Türkiye ayağı olarak YEM organizasyonu ile düzenlenmektedir.

 

YTONG Stand Tasarım Yarışması


YEM, Ytong’un 2008 yılında Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda kullanacağı standı yarışmaya açmış, birinci olan stand Ytong tarafından imal edilerek kullanılmıştır. 

YTONG Mimari Fikir Yarışması 2015
2015 yılı Ytong Mimari Fikir Yarışması "20 Yıl Sonra Ben Buradayken..." YEM organizasyonu ile düzenlenmiştir.

Rigips Türkiye Ulusal Alçı Yarışması 2015
Saint-Gobain tarafından 20 yıldır uluslararası olarak düzenlenen ve bu yıl Saint-Gobain Rigips Türkiye tarafından, alçı ve alçı levha uygulamadaki ustalıkların meslektaşlarımız tarafından tanınması adına gerçekleştirilen yarışma, YEM organizasyonu ile düzenlenmiştir.

3.Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması - Doğadan Sanata Sen Tasarla- 2015
Seramik tasarımınına yönelik yarışmanın  3.sü bu yıl YEM organizasyonu ile düzenleniyor. Yarışma, doğadan alınan malzemeler ile üretilen seramiği doğadan esinlenerek şekillendirmeleri, doğanın sundukları ile insan üretiminin ara kesitinde tasarım yapılmasını esas alıyor.